אנרגיה סולרית

חברת "אמות-מידה" מובילה את תחום האנרגיה המתחדשת בכלל והאנרגיה הסולרית בפרט בפרויקטים רחבים ומגוונים בישראל. לאחר שנוסדה בראשיתה על מנת לתת פתרונות איכותיים בכל הנוגע למעקות ואביזרי בטיחות, הבינו מנהלי החברה מהר מאוד כי הציוד ההנדסי אשר עומד לרשותם יכול לספק מענה אופטימאלי לחוות סולאריות הפורחות בישראל ביתר שאת. כך, החלה החברה להיכנס אט אט לשוק האנרגיה המתחדשת ובנתה את שמה כאחת החברות המובילות והאיכותיות בתחום.

 שירות אמין לכל החברות – מא´ ועד ת´

החטיבה המיוחדת של "אמות-מידה" לתחום האנרגיות המתחדשות, אמונה על התקנת חוות סולאריות המבוססות על אנרגיה תרמו-סולארית, בפרויקטים רבים ברחבי הארץ. כאחת החברות הגדולות בישראל, מעניקה "אמות-מידה" שירות אמין ומקצועי לכל החברות היזמיות בארץ, כמו גם חברות יזמיות מחו"ל.

"אמות-מידה" מהווה את חוד החנית של הטכנולוגיה הסולארית, ומספקת בין היתר פתרונות איכותיים וחדשניים של "שולחן סולארי" – שירות שעד היום ניתן היה לקבל רק דרך חברות חיצוניות מחוץ לארץ. החברה מעסיקה מהנדסים, בקרי איכות, מנהלי עבודה, מוסמכי אבטחה ואנשי פיתוח מהשורה הראשונה, על מנת להעניק מענה ממוקד ומותאם לכל לקוח ולקוח.

 חוד החנית בתחום האנרגיה הסולארית

בין הפרויקטים הבולטים של החברה, נמנה גם פרויקט "אשלים" להקמת אתר אנרגיה תרמו-סולארית, בשיתוף עם חברת BrightSource הבינלאומית, אשר לה היא משמשת כקבלן משנה. בין היתר, מבצעת החברה הרכבה והתקנה של קונסטרוקציות סולאריות, עבודות חפירה ותשתית, הנחת כבלים ועבודות חשמל.

בין לקוחות החברה:

  •  BrightSource
  • STi norland
  • Energix Group
  • Conecon
  • Belectric

גז טבעי

בתקופה האחרונה, הולכת וגוברת המודעות הציבורית לחשיבות העצומה שיש לשמירה על הסביבה. מלבד האספקט המוסרי והסביבתי, יתרונות השמירה על הסביבה ניכרים גם באספקט הכלכלי. יותר ויותר מפעלים ומוסדות מבינים שהקפדה על אנרגיה מתחדשת, משמעותה חיסכון משמעותי בהוצאות, והגדלת הרווח התפעולי.

חיסכון כפול:

גם נקי וגם זול כעת הולכים וצוברים תאוצה פרויקטים רבים בתחום הגז הטבעי, אשר נועדו להוזיל את עלויות התפעול של מפעלים באמצעות חיבורים לצינורות גז ייעודיים. עם הגילוי ההיסטורי של מאגר גז גדול בשטח הים התיכון, פועלת ממשלת ישראל על מנת למנף את התגלית לתוצאות בשטח, ובכלל זה – חיבור מגוון רחב של עסקים לגז טבעי זול ונקי יותר, אשר יחליף את השימוש בדלקים כגון נפט או מזוט, אשר יקרים יותר לתפעול ומזהמים את הסביבה.  כחלק מאסטרטגיה זו, עומדת חברת "אמות-מידה" לחבר מפעלים רבים אל אנרגיית הגז הטבעי דרך התקנה של צינורות מיוחדים ממאגר הגז "תמר". החברה גאה לעמוד באתגר החשוב והמשמעותי הזה, ושמחה לפתוח דרך להתנהלות יעילה יותר בענף התעשייה, ולמהפכת האנרגיה הנקייה.